stroj-fancy

Kovovýroba na profi strojích

Středa 30.9.2020

Průmyslová výroba musí stavět na pevných základech, kterými je především profesionální strojní vybavení a přístup ke kvalitnímu materiálu.

Průmyslová výroba musí stavět na pevných základech, kterými je především profesionální strojní vybavení a přístup ke kvalitnímu materiálu. Pevné zázemí dokáže posunout efektivitu práce a také rozšířit nabízené portfolio výrobků i služeb. Bez diskuze také pomůže výrazně snížit náklady a zajistit vyšší konkurenceschopnost.

Vlastní výrobní program

Koran Rankov představuje flexibilní služby, které plně vyhoví jakékoliv individuální poptávce. V rámci velkého strojního vybavení může doporučit a dodat jednoúčelové obráběcí stroje, CNC soustruhy, vzduchové frézy i pokročilá obráběcí centra přesně na míru výrobnímu programu klienta. Portfolio produktů navíc rozšiřuje i o praktické doplňky a příslušenství, jakými jsou kleštiny a kleštinové upínače.

Profesionální spolupráce

Koran Rankov může se stejnou samozřejmostí i zastoupit výrobu žádaných obrobků, náhradních součástí, ale také příslušenství. Práci realizuje pomocí profesionální vlastní vybavené dílny. Pro realizaci zadané práce je možné využít klasická CNC soustružnická centra s lineárními i karuselovými stoly, frézovací centra, brusky, vrtačky, soustruhy. Firma může nabídnout kvalitní obrábění pevných materiálů včetně precizního opracování povrchu, k těmto účelům jsou k dispozici pískovací boxy, omílací bubny nebo popisovací lasery.

Koran Rankov převezme náročné projekty a pomůže vám v jejich realizaci. Progresivní nástroje v rukou profesionálů mohou posunout vámi realizované dílo o několik úrovní výš, a navíc soustředěním výrobních činností směrem k jedinému dodavateli ušetříte čas i náklady. Koran Rankov nabízí dlouholeté zkušenosti a může odkázat na mezinárodní kladné reference.

Kontaktujte nás

Copyright © 2017 - 2023

Vyrobil FT Sun