innnoflex

Novinky v našem sortimentu!

Pondělí 12.3.2018

Rádi bychom Vám představili novinku německé firmy HWR Spanntechnik, čtyřčelisťové sklíčidlo HWR InoFlex®.

Pomocí tohoto sklíčidla je možné centricky upínat kulaté, pravoúhlé a geometricky nepravidelné dílce. Je vhodné pro obrobky citlivé na deformaci (slabostěnné trubky). Sklíčidlo HWR InoFlex® je výjimečné tím, že na rozdíl od běžných sklíčidel, kde se pohybují všechny součásti ve stejném směru kolem středu, ke středu nebo od středu, se v pohonu sklíčidla InoFlex® čelisti pohybují po dvou rovnoběžně umístěných osách. Vyrovnání je umožněno tím, že vždy diametrálně umístěné kluznice jsou navzájem spojeny pomocí páky, resp. pomocí posuvného kulisového převodu. Sklíčidla jsou použitelná na všech moderních obráběcích strojích a to jak s manuálním, tak silovým (hydraulickým) upínáním.

Za zmínku stojí také vysoce přesný kleštinový upínač UltraPE®, který je založen na osvědčených technologiích německé firmy ORTLIEB. Upínač UltraPE® má jedinečné funkce, které umožňují splnit požadavky vysoce přesné výroby komponentů a minimalizují časy na seřízení a prostoje. Díky soustřednosti a přesnosti výměn ≤ 4 µm a časem upnutí méně než 20 vteřin je dosaženo vysoké přesnosti a současně vysoké produktivity. Díky důmyslnému bajonetovému spojení může být upínací hlava ve stroji vyměněna bez použití dalších nástrojů. V odvětvích jako je automobilový, lékařský, hodinářský nebo letecký průmysl je UltraPE® ideálním řešením.

Další novinkou firmy ORTLIEB je stacionární upínací systém VarioLine®, který má individuálně (elektronicky) nastavitelnou upínací sílu a sledování polohy a systému obrobku. Umožňuje snadnou a rychlou přeměnu z vnějšího na vnitřní upnutí. Tělo sklíčidla a upínací prvky se vyměňují, ale základní modul zůstává stejný. Tento upínací systém je vhodný pro stacionární upínání obrobků ve vrtacích, frézovacích a obráběcích centrech.

Více informací o těchto novinkách a jiném zboží naleznete v sekci prodej

Kontaktujte nás

Copyright © 2017 - 2024

Vyrobil FT Sun