koran-vyroba

Přesná výroba

Pondělí 26.10.2020

Přesnost ve výrobě je zcela rozhodující. Podpoří nejen vaše dobré jméno, pomůže vám získat větší objem zakázek, navíc zaručí značné základní úspory.

Přesnost ve výrobě je zcela rozhodující. Podpoří nejen vaše dobré jméno, pomůže vám získat větší objem zakázek, navíc zaručí značné základní úspory. Při vysoké zmetkovosti narůstají přímé náklady na materiál, také se zvyšují nároky na obsluhu. Opravami a častější kontrolou se výroba značně zpomalí. Využijte prostředky, které vám dovolí dosáhnout větší efektivity v práci. Nabídněte svým zákazníkům dokonalé a rychlé zpracování obrobků.

Revize vybavení

Relativně jednoduchý mechanismus kleštin a kleštinových upínačů vám dovolí vylepšit a podpořit vaše strojní vybavení. Soustruhy jsou tím hlavním adeptem pro využití tohoto účinného systému, který dokonale zafixuje materiál na požadované pozici.

Upínací sklíčidla jsou pro některé činnosti dostačující, kleštiny však dovolují vést uchycení tyčového materiálu s mnohonásobně lepším výsledkem. Kleštiny se rozevřou a v podélných drážkách uchopí materiál ve větší ploše. Dokáží garantovat pevné zachycení pro opracování všemi dostupnými technologiemi. Materiál se nevychýlí z osy, je zpracovaný s vysokou přesností. Samotná manipulace s kleštinami je rychlá a jednoduchá.

Výběr vhodného vybavení

Kleštiny a kleštinové upínače pracují v relativně menším rozsahu než běžná sklíčidla. Současná nabídka moderních výrobců však dovoluje vybrat z široké škály vybavení. V základním výběru je možné volit tažný nebo tlačný mechanismus, rozhodnutí řídí konkrétní typ stroje a způsob opracování materiálu. Koran Rankov rozšiřuje nabídku i o zakázkovou výrobu. Nabízí odborné poradenství a pomůže vám podle specifických nároků zvolit optimální typ. Výrobce se zabývá výrobou a prodejem upínacího zařízení, ale také dodávkou obráběcích strojů. Vždy staví na letitých zkušenostech z reálného provozu.

Kontaktujte nás

Copyright © 2017 - 2024

Vyrobil FT Sun